Јорге ЛОРЕНЗО: РОССИ ЈЕ УСПОРАН и нетачан, очекивао сам ВИШЕ

Јорге Лорензо је можда завршио каријеру као МотоГП тркач, али у последње време се овим спортом бави путем свог иоутубе канала 99 секунди (99 секунди) где коментарише актуелна дешавања у шампионату.

Тако је било и после трке у Јерез, где су се многи тркачи нашли на поду, али овај пут је био под најгорим ударцима Лорензов бивши саиграч Валентино Росси. Шпанац је деветоструког светског првака оценио споро и непрецизно.

„Очекивао сам више, или бар боље, резултате од њега у Јерезу. Нисмо га много видели током преноса трке, али кад смо га видели, возио је са стазе. Био је непрецизан, мада обично најтачнији. Не само да је спор, већ су и покрети спори, а понекад је непрецизан при уласку у завоје. Видећемо да ли ће нас изненадити на следећим тркама “, додао је он Јорге Лорензо.

Јорге Лорензо разочаран је формом свог бившег саиграча, који је ове сезоне у четири трке сакупио само 4 бода.

Валентино Росси ова година се сматра једним од највећих разочарења на почетку сезоне. Италијан је рекао да би то био показатељ да ли ће и даље истрајати МотоГП, његова форма и ова није бриљантна, јер је после четири трке на скромном 21. месту само победио 4 поена, што му је убедљиво најгори почетак откад се појавио у МотоГП-у.

Додајте одговор

Ваша емаил адреса неће бити објављена. * Означава обавезна поља

Разочарани ВЕТТЕЛ: Нисмо БРЖИ ни са побољшањима

ХУЛКЕНБЕРГ има за циљ повратак 2022. године: Надам се да ће преговори ускоро почети